Baldai darželiams

Baldai darželiams, gaminamos spintelės, lovytės, kėdutės, staliukai.
Čia galite išsirinkti norimus Jūsų darželiui baldus.
Baldus pristatome ir surenkame.

Baldai darzeliams
Lovytes
Trijų vietų persirengimo spintelė
Trijų vietų persirengimo spintelė

Mūsų pagamintų baldų vaizdo įrašai youtube kanale, pereikite ir žiūrėkite.

Pirkdami mūsų parduotuvėje Jūs niekuo nerizikuojate

Registruotis tinklapyje nereikia. Įtraukdami prekes į krepšelį suformuosite išankstinę sąskaitą norimiems baldams įsigyti. Tai informacija Jums ir mums supaprastinanti bendravimą, kokių baldų pageidaujate ir kokį kiekį norėsite užsakyti. 

Jokių mokėjimų atlikti nereikės. Taip matysite kainas ir norimą užsakymą kurį pateiksite mums. Jeigu užsakymo suma neviršija 500 eurų, tada priklausomai nuo vietovės reikės primokėti už baldų pristatymą. Gavus jūsų užsakymą su Jumis susisieksime ir aptarsime visą reikalingą informaciją.

Baldai darželiams

Rinkoje mes nuo 2006 metų. Baldai turi būti tvirti ir patogūs. Mes dirbame Jūsų patogumui. Gaminame įvairius baldus darželiams ir mokykloms. Tai ir staliukai, reguliuojami staliukai, kėdutės, reguliuojamos kėdutės, virtuvėlės vaikams, virtuvės šeimininkėms, lovytės, lovytės su stalčiais, persirengimo spintelės, spintos žaislams. Jūsų norai mūsų darbai.