Baldus pristatome ir surenkame.
Užsakymai: info123baldai@gmail.com

Darželiai bendros nuotraukos

Žaislams spintos


Darželiai bendros nuotraukos.

Darželio baldus gaminame nuo 2006 metų. Įsiklausome į Jūsų norus ir pageidavimus. Patariame kokias medžiagas pasirinkti. Spalvas renkatės kokias norite. Baldai turi atitikti visus reikalavimus.

Baldus pristatome ir surenkame. Jums nereikės prašyti, trukdyti tėvelių šiais klausimais. Todėl verta pagalvoti renkantis ir užsakant norimus baldus. Ar jie bus pristatyti pakuose ir reikės juos surinkti savo jėgomis. Ar nesuksite sau dėl tokių klausimų galvos. Užsakote baldus ir čia Jūsų rūpestis baigiasi. Visa kita pasirūpinsime mes.

Mūsų pagamintų baldų vaizdo įrašai youtube kanale, pereikite ir žiūrėkite.

Mes gaminame įvairius baldus darželiams ir mokykloms. Tai ir staliukai, reguliuojami staliukai, kėdutės, reguliuojamos kėdutės, virtuvėlės vaikams, virtuvės šeimininkėms, lovytės, lovytės su stalčiais, persirengimo spintelės, spintos žaislams. Jūsų norai mūsų darbai.


Darželiai bendros pagamintų baldų nuotraukos.


Pirkdami mūsų parduotuvėje Jūs niekuo nerizikuojate

Registruotis tinklapyje nereikia.

Įtraukdami prekes į krepšelį suformuosite išankstinę sąskaitą norimiems baldams įsigyti. Tai informacija Jums ir mums supaprastinanti bendravimą, kokių baldų pageidaujate ir kokį kiekį norėsite užsakyti. Jokių mokėjimų atlikti nereikės. Taip matysite kainas ir norimą užsakymą kurį pateiksite mums. Jeigu užsakymo suma neviršija 500 eurų, tada priklausomai nuo vietovės reikės primokėti už baldų pristatymą. Gavus jūsų užsakymą su Jumis susisieksime ir aptarsime visą reikalingą informaciją.


Ar baldams suteikiama garantija?

Baldams suteikiama vienerių metų garantija.
Kiek laiko dirbame baldų pramonėje?
Baldų pramonėje mes nuo 2006 metų.
Ar kokybiški mūsų gaminami baldai?
Baldai bei medžiagos, iš kurių gaminami baldai, atitinka visus kokybės reikalavimus.
Ar brangūs baldai?
Visada galima rasti optimalų variantą, kuris tenkintų ir gamintoją, ir vartotoją.
Susisiekite nurodytais kontaktais.

Virtuvės baldai, Spintos, Biuro baldai, Darželio baldai, Svetainės, Prieškambario, Miegamojo Baldai !!!

Kietieji Nestandartiniai baldai.
Virtuvės baldai iš plokštės 
Medinės virtuvės baldai 
Spintos stumdomosiomis durimis 
Biuro baldai 
Darželio baldai 
Įvairios paskirties baldai 
Svetainės baldai 
Miegamojo baldai 
Kiti gaminiai 
Paslaugas teikiame visoje Lietuvoje. 
Kaina pagal pasirinktas medžiagas.

Baldai darželiams, mokykloms